Początki naszej działalności związanej ze świadczeniem usług hostingowych sięgają 2013 roku, kiedy to pod marką 24tm.pl proponowaliśmy klientom bezpłatne plany hostingowe z całkiem funkcjonalnymi pojemnościami i wsparciem technicznym. Doceniło to kilka tysięcy naszych klientów, osób prywatnych, ale też i mniejszych firm. Wielu z nich pozostało z nami do dziś i korzysta z nowoczesnych i ciągle aktualizowanych usług komercyjnych, które oferujemy od 7 lat pod nazwą www.fullnet.pl.
Aktualna oferta jest kompletnym rozwiązaniem pozwalającym w jednym miejscu założyć stronę internetową, pocztę, czy kupić atrakcyjną nazwę domeny lub uzyskać pomoc techniczną.
Nie musisz być informatykiem!

Do korzystania z naszych usług nie potrzebujesz zaawansowanej wiedzy komputerowej. Jeżeli nie znasz sie na zagadnieniach internetowych i hostingowych Twoje konto obsługujące wszystkie zakupione usługi poprowadzimy za Ciebie. Możesz nam zlecić wykonanie strony, założenie poczty i wiele więcej nie angażując swojego czasu

Elastyczna oferta

Niezależnie od tego czy reprezentujesz firmę czy potrzebujesz stronę prywatnie znajdziesz właściwą ofertę! Nie znalazłeś? Nie ma problemu, napisz, a stworzymy indywidualny plan. Nasz hosting jest właśnie dla Ciebie!

Pomoc techniczna

Możesz liczyć na szybką pomoc techniczną naszych ekspertów. Jeżeli chcesz założyć hosting, stronę, zarejestrować domenę, nie wiesz co i jak zrobić uzyskasz skuteczne wsparcie techników. Pracujemy dla Ciebie!

Stabilne serwery

Serwery mają uptime 99,9% w skali roku i są monitorowane w trybie ciągłym. Posiadamy profesjonalne zabezpieczenia przed zanikiem napięcia, wydajne akumulatory podtrzymujące oraz agregaty diesla. W dzień czy w nocy, można mieć pewność, że witryna jest bezpieczna w profesjonalnych rękach.

Nielimitowany transfer

Możesz spać spokojnie, strona zawsze będzie działać. Niezależnie od wielkości witryny czy planu hostingowego nie limitujemy transferu na Twoim serwerze.

Wygodne centrum zarządzania

We wszystkich planach hostingowych oferujemy funkcjonalny i stabilny panel sterowania DirectAdmin przyjazny dla użytkownika. Dzięki niemu ustawisz emaila z autoresponderem i filtrem antyspamowym, domenę, zainstalujesz programy jednym kliknięciem i wiele więcej zaawansowanych funkcji hostingu i strony.

Darmowe programy

Do każdego hostingu dodajemy za darmo popularne skrypty ułatwiające pracę ze stroną, które zainstalujesz jednym kliknięciem bez wiedzy informatycznej. Prosto uruchomisz stronę, bloga, forum czy sklep internetowy. Mamy oprogramowanie odpowiednie dla Twoich potrzeb. Od Wordpress do Zen Cart, mamy wszystko!

Jeszcze niezdecydowany?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy Tobie wybrać odpowiedni wariant usług i odpowiemy na wszystkie pytania.